Výsledky školních a okresních kol olympiád

Výsledky školních kol soutěží a olympiád 2017 / 2018

 

 Dějepisná olympiáda

  1. Martin Murárik             9. A
  2. Carmen Petlachová    9. A

           Jakub Zvoníček           9. A

 

 Olympiáda z českého jazyka

  1. Lucie Jelínková          9. B
  2. Carmen Petlachová   9. A            3. místo v okresním kole ,  10.místo v krajském kole
  3. Kristýna Skálová       9. B

 

 Olympiáda v německém jazyce

  1. Jiří Hlouch                 9. B
  2. Jakub Zvoníček         9. A
  3. Elena Doležalová      9. A

 

 Olympiáda v anglickém jazyce

           Kategorie 6. a 7. roč.

  1. Ondřej Míka               6. A
  2. Tadeáš Nezbeda       7. A
  3. Matyáš Kotrba           7. B                

 

Kategorie 8. a 9. roč.

  1. Lucie Jelínková           9. B           1. místo v okresním kole, 3. místo v krajském kole
  2. Jakub Ryšán               9. B
  3. Jakub Chmelík            9. A

 

 Chemická olympiáda

 

  1. Jakub Ryšán             9. B               
  2. Lucie Jelínková         9. B
  3. Jiří Nováček              9. B

 

 Matematická olympiáda

 

Kategorie 5. ročník

  1. Anna Petřivalská       5. C
  2. Štěpán Kořínek         5. B                 4. místo v okresním kole
  3. Vít Vondra                 5. B

 

Kategorie 6. ročník

  1. Lucie Pecoldová        6. B
  2. Elen Rajmová            6. B
  3. Dominik Šolta            6. B

 

Kategorie 8. ročník

1.-2. Antonín Vaňha              8. A                 4. místo v okresním kole

        Nikola Šálená                8. A

 

 

Zeměpisná olympiáda

 

            Kategorie 6. roč.

  1. Petr Procházka         6. A                 2. místo v okresním kole
  2. Vanda Vondrová       6. B                 5. místo v okresním kole
  3. Jan Tuček                 6. B

 

            Kategorie 7. roč.

  1. Jindřich Jelínek        7. A                
  2. Marek Truhlář           7. A
  3. Tadeáš Nezbeda      7. A

 

Kategorie 8. – 9. roč.

  1. Martin Murárik               9. A
  2. Carmen Petlachová      9. A
  3. Jakub Ryšán                 9. B

 

 Recitační soutěž

 Kategorie 6. – 7. roč.

  1. místo - neuděleno
  2. Tereza Sedlmajerová    7. A
  3. Ondřej Míka                  6. B

            Anna Jelínková             7. B

 

            Kategorie 8. – 9. roč.

  1. František Jelínek               8. A                 1. místo v okresním kole

                                                                            Krajské kolo: čestné uznání

           Aneta Vavřičková             9. B

  1. Eliška Musilová               8. B

           Adéla Hurtová                  8. A

 

Fyzikální olympiáda

 

            Kategorie E – 9. ročník

  1. Jiří Hlouch                     9. B                    2. místo v okresním kole
  2. Jakub Ryšán                 9. B
  3. Jiří Nováček                  9. B

 

Kategorie F – 8. ročník

  1. Sára Kavánková         8. B
  2. Radka Hlouchová       8. B
  3. Antonín Vaňha            8. A                       7. místo v okresním kole

 

 Biologická olympiáda

            Kategorie C

  1. Diana Psotová                  8. A
  2. Radka Hlouchová             8. B
  3. František Jelínek              8. A

 

            Kategorie D

  1. – 2. Jan Grád                  6. A

                   Lucie Polanská         7. B

  1. Julie Šimůnková              7. B

 Matematický klokan

  1. – 3. třídy
  2. - 4 Martin Hříbal               3. A
  3. Pavel Lebeda             3. C
  4. Jakub Kyselý              3. B

 

  1. – 5. třídy
  2. Štěpán Kořínek            5. B
  3. Veronika Pospíšilová   4. B
  4. Jakub Votroubek          4. A

 

  1. – 7. třídy
  2. Tadeáš Nezbeda         7. A

            Petr Odvárko               7. A

  1. Tomáš Pospíšil            7. B

 

  1. – 9. třídy
  2. Jiří Hlouch                    9. B
  3. Vojtěch Švára               9. B
  4. Antonín Vaňha              8. A

 

 Pythagoriáda

       5. ročník

           1. - 2.  Jan Holík                    5. A

                      Štěpán Kořínek          5. B       3. místo v okresním kole

           3. - 4.  Tadeáš Vančura         5. A

                      Amélie Vítková           5. A

 

       6. ročník

         1.    Petr Procházka                6. A

         2.    Alex Kirchner                   6. A

         3.    Zdeněk Michek                6. B

 

      7. ročník

       1. - 3.   Anna Jelínková             7. B

                   Lucie Polanská             7. B

                   Adéla Syrová                7. B

       8. ročník

         1.  Nikola Šálená                    8. A

         2.  Antonín Vaňha                  8. A          4. místo v okresním kole

         3.  Filip Tuček                        8. A          4. místo v okresním kole

Menu

Kontakty
Základní škola Čáslav
Sadová 1756
28601 Čáslav

Telefon:
ředitel školy:     327 315 741
zástupkyně:        327 315 743
ekonomka:     327 315 700
školní jídelna:     327 315 742

mail:  reditel@sadovazs.cz

Kontakty

Základní škola Čáslav
Sadová 1756
28601 Čáslav

Telefon:
ředitel školy: 327 315 741
zástupce: 327 315 743
ekonomka: 327 315 700
školní jídelna: 327 315 742

e-mail: reditel@sadovazs.cz
jarolim@sadovazs.cz

pic.jpg

25. 9. Zlata

Zítra: Andrea
Kolik času věnuji čtení knížek?
a) Čtu každý den.
  
 735
b) Čtu jen občas.
  
 682
c) Nečtu vůbec.
  
 576

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Návštěvnost stránek

506498
foot.png