Přespolní běh, Kutná Hora, 2. 10. 2017

  1. místo

Starší žáci: Schovanec Kryštof (celkově 2.), Nykodým Václav (3.), Kocprd Miroslav, Nový Adam, Štoček Luboš

        2. místo

Starší žákyně: Vavřinová Eliška (1.), Remešová Nikola, Petlachová Carmen, Červinková Petra

        3. místo

Přípravka dívky: Kuklíková Nela, Panýrková Eliška, Charvátová Eliška, Sedláčková Šárka

Přípravka chlapci: Vančura Tadeáš (2.), Junek Viktor, Vondra Vít, Adámek Matěj, Košek Jan

Mladší žákyně: Šimůnková Julie (2.), Hlouchová Radka, Švábová Marie, Musilová Eliška, Dvořáková Barbora

Mladší žáci: Šolta Dominik, Tuček Filip, Houfek Adam, Tvrdý Šimon, Zoul Jan, Hlavinka Bartoloměj, 

 Krajské kolo - starší žáci

PŘESPOLNÍ BĚH - KRAJSKÉ KOLO       Kutná Hora 9.10.2017
         
  H4      
         
1. Sportovní gymnázium Kladno 26
2. ZŠ Příbram, Březové Hory   28
3. ZŠ Mladá Boleslav Dr. E. Beneše 54
4. 4.ZŠ Kolín, Lipanská     60
5. ZŠ Čáslav, Sadová     85
6. ZŠ Hradištko     106
7. ZŠ Kutná Hora, T.G.Masaryka   126
8. ZŠ Žehušice     133
         
1. Vild Tomáš 02 ZŠ Příbram, Březové Hory 10:00
2. Bambas Šimon 02 ZŠ Příbram, Březové Hory 10:03
3. Vaňous Martin  03 Sportovní gymnázium Kladno 10:04
4. Muller Filip 02 Sportovní gymnázium Kladno 10:09
5. Valenta Tomáš 03 4.ZŠ Kolín, Lipanská 10:14
6. Perner Michal 02 ZŠ Žehušice 10:15
7. Medáček Patrik 03 ZŠ Mladá Boleslav Dr. E. Beneše 10:19
8. Sporysch Daniel 03 ZŠ Mladá Boleslav Dr. E. Beneše 10:20
9. Dáňa Vojtěch  02 Sportovní gymnázium Kladno 10:23
10. Klvaň Adam 03 Sportovní gymnázium Kladno 10:30
11. Kubík Lukáš 02 ZŠ Příbram, Březové Hory 10:31
12. Peca  Jakub 03 ZŠ Mladá Boleslav Dr. E. Beneše 10:37
13. Schovanec Kryštof 02 ZŠ Čáslav, Sadová 10:46
14. Habart Matěj 02 ZŠ Příbram, Březové Hory 10:54
15. Lisý Lukáš 03 ZŠ Příbram, Březové Hory 10:54
16. Pilný Radek 02 4.ZŠ Kolín, Lipanská 10:55
17. Všetula Matěj  03 Sportovní gymnázium Kladno 10:55
18. Kruliš Michal 03 4.ZŠ Kolín, Lipanská 11:00
19. Kotrč Aleš 02 ZŠ Hradištko 11:11
20. Šváb Jan 04 ZŠ Hradištko 11:11
21. Němec Vojtěch 03 4.ZŠ Kolín, Lipanská 11:12
22. Jiráček Adam 03 4.ZŠ Kolín, Lipanská 11:20
23. Vondra Václav 03 ZŠ Čáslav, Sadová 11:27
24. Nykodým Václav 03 ZŠ Čáslav, Sadová 11:28
25. Kocprd Miroslav 02 ZŠ Čáslav, Sadová 11:32
26. Janoušek Jonáš 02 ZŠ Hradištko 11:34
27. Holomucký Milan 02 ZŠ Mladá Boleslav Dr. E. Beneše 11:36
28. Hanáček Lukáš  02 Sportovní gymnázium Kladno 11:37
29. Pleva Jakub 02 ZŠ Kutná Hora, T.G.Masaryka 11:41
30. Kutílek Tomáš 03 ZŠ Kutná Hora, T.G.Masaryka 11:45
31. Nový Adam 03 ZŠ Čáslav, Sadová 11:39
32. Červený Jiří 02 ZŠ Kutná Hora, T.G.Masaryka 11:43
33. Štoček Luboš 03 ZŠ Čáslav, Sadová 11:47
34. Simon Michal 02 ZŠ Mladá Boleslav Dr. E. Beneše 11:50
35. Vavřina Zdeněk 03 ZŠ Kutná Hora, T.G.Masaryka 11:51
36. Hradiský Tomáš 02 ZŠ Mladá Boleslav Dr. E. Beneše 11:52
37. Cina Adrián 03 ZŠ Kutná Hora, T.G.Masaryka 11:54
38. Turecký Lukáš 03 ZŠ Kutná Hora, T.G.Masaryka 11:56
39. Moravec Tomáš 04 4.ZŠ Kolín, Lipanská 11:59
40. Havlík Josef Richard 04 ZŠ Žehušice 12:03
41. Šváb Jakub 04 ZŠ Hradištko 12:05
42. Charvát Tomáš 04 ZŠ Hradištko 12:06
43. Vais David 02 ZŠ Žehušice 12:10
44. Rezler Daniel 04 ZŠ Žehušice 13:04

 

Menu

Kontakty
Základní škola Čáslav
Sadová 1756
28601 Čáslav

Telefon:
ředitel školy:     327 315 741
zástupkyně:        327 315 743
ekonomka:     327 315 700
školní jídelna:     327 315 742

mail:  reditel@sadovazs.cz

Kontakty

Základní škola Čáslav
Sadová 1756
28601 Čáslav

Telefon:
ředitel školy: 327 315 741
zástupkyně: 327 315 743
ekonomka: 327 315 700
školní jídelna: 327 315 742

e-mail: reditel@sadovazs.cz
seja@sadovazs.cz

pic.jpg

16. 12. Albína

Zítra: Daniel
Kolik času věnuji čtení knížek?
a) Čtu každý den.
  
 551
b) Čtu jen občas.
  
 506
c) Nečtu vůbec.
  
 434

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Návštěvnost stránek

434452
foot.png