Výsledky školních kol soutěží a olympiád 2017 / 2018

 

Výsledky školních kol soutěží a olympiád 2017 / 2018

 Dějepisná olympiáda

 

  1. Martin Murárik             9. A
  2. Carmen Petlachová 9. A

       Jakub Zvoníček                9. A

 

 

Olympiáda z českého jazyka

 

  1. Lucie Jelínková 9. B
  2. Carmen Petlachová 9. A                 3. místo v okresním kole
  3. místo v krajském kole
  4. Kristýna Skálová 8. B

 

 

Olympiáda v německém jazyce

 

  1. Jiří Hlouch 9. B
  2. Jakub Zvoníček 9. A
  3. Elena Doležalová 9. A

 

 

Olympiáda v anglickém jazyce

 

            Kategorie 6. a 7. roč.

  1. Ondřej Míka 6. A
  2. Tadeáš Nezbeda 7. A
  3. Matyáš Kotrba 7. B                

 

Kategorie 8. a 9. roč.

  1. Lucie Jelínková 9. B                 1. místo v okresním kole
  2. místo v krajském kole
  3. Jakub Ryšán 9. B
  4. Jakub Chmelík 9. A

 

 

Chemická olympiáda

 

  1. Jakub Ryšán 9. B               
  2. Lucie Jelínková 9. B
  3. Jiří Nováček 9. B

  

Matematická olympiáda

 

Kategorie 5. ročník

  1. Anna Petřivalská 5. C
  2. Stěpán Kořínek 5. B                 4. místo v okresním kole
  3. Vít Vondra 5. B

 

Kategorie 6. ročník

  1. Lucie Pecoldová 6. B
  2. Elen Rajmová 6. B
  3. Dominik Šolta 6. B

 

Kategorie 8. ročník

1.-2. Antonín Vaňha              8. A

                                Nikola Šálená                 8. A

 

Zeměpisná olympiáda

 

            Kategorie 6. roč.

  1. Petr Procházka 6. A                 2. místo v okresním kole
  2. Vanda Vondrová 6. B                 5. místo v okresním kole
  3. Jan Tuček 6. B

 

            Kategorie 7. roč.

  1. Jindřich Jelínek 7. A                
  2. Marek Truhlář 7. A
  3. Tadeáš Nezbeda 7. A

 

Kategorie 8. – 9. roč.

  1. Martin Murárik 9. A
  2. Carmen Petlachová 9. A
  3. Jakub Ryšán 9. B

 

 

Recitační soutěž

 

Kategorie 6. – 7. roč.

  1. místo - neuděleno
  2. Tereza Sedlmajerová 7. A
  3. Ondřej Míka 6. B

    Anna Jelínková                  7. B

 

            Kategorie 8. – 9. roč.

  1. František Jelínek               8. A                 1. místo v okresním kole

                                                                            Krajské kolo: čestné uznání

           Aneta Vavřičková             9. B

  1. Eliška Musilová                 8. B

           Adéla Hurtová                  8. A

 

Fyzikální olympiáda

 

            Kategorie E – 9. ročník

  1. Jiří Hlouch 9. B                 2. místo v okresním kole
  2. Jakub Ryšán 9. B
  3. Jiří Nováček 9. B

 

Kategorie F – 8. ročník

  1. Sára Kavánková 8. B
  2. Radka Hlouchová 8. B
  3. Antonín Vaňha 8. A 7. místo v okresním kole

 

 

Biologická olympiáda

 

            Kategorie C

  1. Diana Psotová 8. A
  2. Radka Hlouchová 8. B
  3. František Jelínek 8. A

 

            Kategorie D

  1. – 2. Jan Grád 6. A

                                   Lucie Polanská            7. B

  1. Julie Šimůnková 7. B

 

 

Matematický klokan

 

  1. – 3. třídy
  2. Martin Hříbal 3. A
  3. Pavel Lebeda 3. C
  4. Jakub Kyselý 3. B

 

  1. – 5. třídy
  2. Štěpán Kořínek 5. B
  3. Veronika Pospíšilová 4. B
  4. Jakub Votroubek 4. A

 

  1. – 7. třídy
  2. Tadeáš Nezbeda 7. A

    Petr Odvárko                     7. A

  1. Tomáš Pospíšil 7. B

 

  1. – 9. třídy
  2. Jiří Hlouch 9. B
  3. Vojtěch Švára 9. B
  4. Antonín Vaňha 8. A

 

 

 Pythagoriáda

 

  1. ročník
  2. – 2. Jan Holík 5. A

                                   Štěpán Kořínek           5. B

  1. – 4. Tadeáš Vančura 5. A

                                   Amélie Vítková           5. A

 

  1. ročník
  2. Petr Procházka 6. A
  3. Alex Kirchner 6. A
  4. Zdeněk Michek 6. B

 

  1. ročník
  2. – 3. Anna Jelínková 7. B

                                   Lucie Polanská            7. B

                                   Adéla Syrová              7. B

 

  1. ročník
  2. Nikola Šálená 8. A
  3. Antonín Vaňha 8. A
  4. Filip Tuček 8. A

 

    

 

 

 

 

 

        

 

 


 

 

Menu

Kontakty
Základní škola Čáslav
Sadová 1756
28601 Čáslav

Telefon:
ředitel školy:     327 315 741
zástupkyně:        327 315 743
ekonomka:     327 315 700
školní jídelna:     327 315 742

mail:  reditel@sadovazs.cz

Kontakty

Základní škola Čáslav
Sadová 1756
28601 Čáslav

Telefon:
ředitel školy: 327 315 741
zástupkyně: 327 315 743
ekonomka: 327 315 700
školní jídelna: 327 315 742

e-mail: reditel@sadovazs.cz
seja@sadovazs.cz

pic.jpg

27. 5. Valdemar

Zítra: Vilém
Kolik času věnuji čtení knížek?
a) Čtu každý den.
  
 630
b) Čtu jen občas.
  
 596
c) Nečtu vůbec.
  
 499

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Návštěvnost stránek

480115
foot.png