Výsledky školních a okresních kol olympiád 2016/2017

Dějepisná olympiáda

  1. Carmen Petlachová,VIII. A
  2. Jakub Zvoníček, VIII.A
  3. Martin Murárik, VIII. A

 Olympiáda z českého jazyka

  1. Lucie Jelínková, VIII. B                 3. místo v okresním kole,11.místo v krajském kole
  2. Jakub Zvoníček, VIII. A
  3. Carmen Petlachová, VIII. A

 Olympiáda v německém jazyce

            Kategorie I.A

  1. Radka Hlouchová, VII. B                 2. místo v okresním kole
  2. Barbora Jelínková, VII. B
  3. Sára Kavánková, VII. B                   3. místo v okresním kole

 

            Kategorie II.A

  1. Kateřina Habětínová, 9. r.
  2. Lucie Jelínková, VIII. B
  3. Erik Filipín, 9. r.

 Pythagoriáda

       5. ročník

               1. Vanda Vondrová, V.A

               2. Zdeněk Michek, V.A

                   Pavlína Strnadová, V.A

               3. Karolína Kvačková, V.A

                   Izabela Antušová, V.B

      6. ročník

              1. Petr Odvárko, VI.A

              2. Šimon Tvrdý, VI.B

              3. Agáta Heblíková, VI.B

                  Tereza Sedlmajerová, VI.A

     7. ročník

                1. Nikola Šálená, VII.A

                2. Zdeněk Janeček, VII.B

                    Antonín Vaňha, VII.B

                    Václav Vondra, VII.B

    8.ročník

             1. Jiří Hlouch, VIII.B

             2. Jakub Zvoníček, VIII.A

             3. Jakub Ryšán, VIII.B

 

Olympiáda v anglickém jazyce

            Kategorie 6. a 7. roč.

  1. Tadeáš Nezbeda, VI. A
  2. Diana Psotová, VII. A
  3. Radka Hlouchová, VII. B                

 

Kategorie 8. a 9. roč.

  1. Lucie Jelínková, VIII. B           3. místo v okresním kole
  2. Jakub Ryšán, VIII. B
  3. Jakub Chmelík, VIII. A

 

 Matematická olympiáda

Kategorie 5. ročník

  1. Pavlína Strnadová, V.A
  2. Vanda Vondrová, V. A                 3. místo v okresním kole
  3. Dominik Šolta, V. A

Kategorie 6. ročník

        Petr Odvárko, VI.A                            4. místo v okresním kole

        Tereza Sedlmajerová, VI.A             5. místo v okresním kole

Kategorie 7. ročník

         1. Nikola Šálená, VII.A                   4. místo v okresním kole

         2. Vojtěch Tuček, VII.A

         3. Radka Hlouchová, VII.B

             Zdeněk Janeček, VII.B

Kategorie 8. ročník

         Jiří Hlouch, VIII.B                          5. místo v okresním kole

 Kategorie 9. ročník

                        Karel Klečka                  3. místo v okresním kole, postup do krajského kola

                        Tomáš Kořínek

 

  Fyzikální olympiáda

 Kategorie E – 9. ročník

  1. Karel Klečka
  2. Kateřina Habětínová
  3. Tomáš Kořínek

 

Kategorie F – 8. ročník

  1. Jiří Hlouch      VIII. B
  2. Lucie Jelínková VIII. B
  3. Kryštof Chovanec VIII. B

 Chemická olympiáda – 9. ročník

  1. Erik Filipín
  2. Veronika Jakešová
  3. Anna Procházková

  Matematický klokan

 2. -3. třídy

  1. Josef Votroubek, III.A
  2. Veronika Pospíšilová, III.B
  3. Jakub Benoni, III.B

 4. - 5. třídy

        1. Jakub Štus, IV.A

        2. Petr Procházka, V.B

        3. Vanda Vondrová, V.A

 6. - 7. třídy

      1. Antonín Vaňha, VII.A

      2. Nikola Šálená, VII.A

      3. Petr Odvárko, VI.A

8. - 9. třídy

      1. Aneta Vavřičková, VIII.B

      2. Matěj Loucký, VIII.B

      3. Jakub Zvoníček, VIII.A

 Zeměpisná olympiáda

  Kategorie 6. roč.

  1. Marek Truhlář, VI. A
  2. Jakub Kasal, VI. A
  3. Agáta Heblíková, VI. A

 Kategorie 7. roč.

  1. Václav Nykodým, VII. B                            
  2. Lukáš Trtík, VII. B
  3. Václav Vondra, VII. B

 Kategorie 8. roč.

  1. Jiří Hlouch, VIII. B
  2. Marek Mikulenka, VIII. B
  3. Jakub Zvoníček, VIII. A

     Kategorie 9. roč.

  1. Šimon Pipek
  2. Michal Krtil
  3. Dominika Pachlová

 Recitační soutěž

 Kategorie 6. – 7. roč.

  1. František Jelínek VII. A
  2. Josef Trtík             VII. B
  3. Radka Hlouchová        VII. B

  Kategorie 8. – 9. roč.

  1. Aneta Vavřičková          VIII. B
  2. Carmen Petlachová    VIII. A
  3. Lucie Jelínková            VIII. B

Biologická olympiáda

        Kategorie C

        1. Eliška Močiliaková, IX.r.

        2. Jakub Zvoníček, VIII.A

        3. Eliška Hulejová, IX.r.

        Kategorie D

  1. Diana Psotová, VII.A
  2. Antonín Vaňha, VII.A
  3. Vojtěch Tuček, VII.A

 

 

 

    

 

 

 

 

 

        

 

 


 

 

Menu

Kontakty
Základní škola Čáslav
Sadová 1756
28601 Čáslav

Telefon:
ředitel školy:     327 315 741
zástupkyně:        327 315 743
ekonomka:     327 315 700
školní jídelna:     327 315 742

mail:  reditel@sadovazs.cz

Kontakty

Základní škola Čáslav
Sadová 1756
28601 Čáslav

Telefon:
ředitel školy: 327 315 741
zástupkyně: 327 315 743
ekonomka: 327 315 700
školní jídelna: 327 315 742

e-mail: reditel@sadovazs.cz
seja@sadovazs.cz

pic.jpg

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela
Kolik času věnuji čtení knížek?
a) Čtu každý den.
  
 527
b) Čtu jen občas.
  
 475
c) Nečtu vůbec.
  
 400

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Návštěvnost stránek

422081
foot.png